В Мирнограді пройшли семінари для безробітних

- Реклама -
В приміщенні Мирноградського міського центру зайнятості 13 вересня відбувся інформаційний семінар на тему: «Як розпочати свій бізнес?»
Метою заходу було інформування безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємства в регіоні, сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності.
«Вибір бізнес-ідеї – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Кожному хто бажає розпочати власну справу, слід подумати, як використати свої знання, досвід і захоплення.  Треба спрогнозувати ситуацію, провести фінансові розрахунки, передбачити ймовірні ризики й врахувати труднощі, які доведеться щоденно долати. Усі ці нюанси можна освоїти за сприянням центру зайнятості», — підкреслила спеціаліст центру зайнятості Любов Міркіданова.
Вона також ознайомила присутніх з грантовими програмами, такими як «Український Донецький куркуль», та програмою надання бізнес-грантів на початок нового бізнесу для внутрішньо переміщених осіб від Данської Ради у справах біженців, а також зупинилася на можливості проходження курсів на онлайн платформах «Твій бізнес: кроки до успіху» та «Prometheus».
Учасники семінару обговорили, зокрема, які навички необхідні для того, щоб бути підприємцем-початківцем, які особисті якості необхідно мати. 
Захід відвідали 20 безробітних, які активно приймали участь у дискусії та отримали багато нової та корисної інформації для можливого започаткування власного бізнесу.
А сьогодні, 14 вересня, начальником відділу адміністрування, супро-водження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного фонду України  в м. Димитрові Оксаною Кириловою проведено черговий семінар для безробітних в Мирноградському центрі зайнятості.
У ході зустрічі Оксана Анатоліївна надала роз`яснення щодо залежності рівня соціального захисту людини від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачується єдиний внесок. Акцентувала увагу безробітніх  на те, що розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень, таким чином, розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну норму праці не може бути нижчим за цю величину.
Крім того, учасників заходу проінформовано про можливість отримання через Веб-портал Пенсійного фонду України інформації, яка накопичується на кожну застраховану особу в державному реєстрі застрахованих осіб.

- Реклама -