Чи позбудеться Покровськ ям на дорогах?

- Реклама -

У неділю, 17 вересня, в Покровську відбудеться публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?». Також під час заходу буде представлена концепція клубу “Ефективне місто”, повідомляє у Фейсбук "Лампова".

Це одна з лекцій в рамках реалізації проекту “Ефективне місто” за ініціативи руху “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена”.

Спікерами лекції виступлять:

Андрій Грудкін — координатор регіональної мережі руху “Сильні громади”;

Mary Agedel — активіст, ініціатор успішного вирішення проблеми неякісних доріг у м. Маріуполь;

Ліля Боровая — координатор руху "Сильні громади" у м. Покровськ.

Вирішення проблеми неякісних доріг тісно пов’язано із контролем з боку активних громадян за виконанням ремонтних робіт. Приклади Лиману, Маріуполя та Часів Яру чітко показують, що після того, як активісти звертають увагу на проблему, її починають вирішувати.

Марія Бубнова, яка була ініціатором успішної кампанії із вирішення проблеми неякісних доріг у своєму місті, представить успішний досвід дієвого розв’язання цієї проблеми на прикладі Маріуполя, Лиману та Часів Яру, для впровадження успішних практик у Покровську.

Крім того, координатор регіональної мережі руху “Сильні громади” Андрій Грудкін під час лекції представить проект “Ефективне місто”, а також створення однойменного клубу. 
До кінця року клуб “Ефективне місто” працюватиме у Покровську над розробкою концепції вирішення проблеми неякісних доріг у місті.

Проект реалізовується в рамках UCBI — Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine.  

До участі у заході організатори запрошують громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Місце проведення: м. Покровськ, м-н "Шахтарський", 24Б, Платформа культурних ініціатив "Лампова".

Час проведення: 17.00 – 19.00. Вхід вільний. 

Додаткова інформація:
050-760-20-77 — Андрій Грудкін, gromady.dn.ua

- Реклама -