Шахраї обкрадають жителів Донеччини: цього разу чоловік втратив 60 тис. гривень

- Реклама -

Не дивлячись на щоденні попередження правоохоронців та засобів масової інформації про зловмисників, які позбавляють грошей довірливих громадян, телефонуючи та надсилаючи хибні смс-повідомлення, люди все ж таки потрапляють до аферистських пасток. На цей раз свої заощадження втратив мешканець прифронтової Авдіївки.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 64-річний чоловік із заявою про те, що невідомі викрали з його банківського рахунку 59 тисяч гривень.

«Напередодні постраждалий отримав смс-повідомлення, в якому йшлося про те, що його банківську картку буде заблоковано та для того, аби цього не допустити, чоловікові потрібно відправити зворотне смс із цифрами, що зображені на картці. Розгублений авдіївець замість того, щоб перевірити отриману інформацію, виконав те, що від нього вимагали невідомі. Як наслідок – смс-повідомлення із текстом «з вашого рахунку знято 59 тисяч гривень. Баланс картки – 0 гривень», — з’ясували поліцейські. 

Ошуканий чоловік, зрозумівши, що самостійно повернути гроші в нього навряд чи вдасться, звернувся до правоохоронців.

За даним випадком поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.185 «Крадіжка». Наразі встановлюються особи, які причетні до скоєння злочину.

- Реклама -