У Мирнограді вчили відкривати нові можливості

- Реклама -
У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання». Метою заходу було надання безробітним інформації про сутність та переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості.  
Спеціаліст служби зайнятості Марія Шпигалєва поінформувала учасників заходу, що в Мирнограді можна отримати професійне навчання у ДП «Димитровський учбово-курсовий комбінат» та у ДНЗ «Димитровський професійний гірничий ліцей». Також ознайомила присутніх з перспективами працевлаштування після проходження навчання, адже воно сприяє набуттю знань і вмінь, які допоможуть в прискоренні працевлаштування, або ж у відкритті власної справи.
Марія Шпигалєва зазначила, що все більшу популярність серед безробітних набирає Державний навчальний заклад «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». На сьогодні це атестований навчальний заклад, спроможний надавати освітні послуги згідно сучасних вимог та потреб економічного розвитку регіону. 
В результаті проведеного семінару, безробітні підвищили свій рівень проінформованості, отримали вичерпну інформацію щодо професійного навчання, підвищення кваліфікації та перенавчання. 
В заході прийняли участь 15 особ, сім з них зацікавились можливістю проходження професійного навчання за направленням центру зайнятості.

- Реклама -