В Покровському районі відкрили корисні майданчики

- Реклама -
Голова Покровської (Красноармійської) райдержадміністрації Анатолій Шишко разом з заступником начальника управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталею Точиловою урочисто перерізали стрічку та відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям на території Удачненської ЗОШ І-ІІІ ст., що побудований за ініціативи губернатора Павла Жебрівського в рамках відзначення 85-ї річниці Донецької області.
В заході також взяли участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Федорціва, голова Покровської районної організації Донецької області Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Агропромислового комплексу України Сергій Васильєв, Удачненський селищний голова Валерій Дугельний.
Голова райдержадміністрації привітав учнів та всіх присутніх з Днем фізичної культури та спорту, побажав рости здоровими, сильними та із старанністю займатися на новому прекрасному футбольному полі. А з боку районної влади пообіцяв і надалі розвивати спорт в районі та створювати належні умови для розвитку підростаючого покоління.
Наприкінці урочистостей шкільні футбольні команди отримали подарунки – футбольні м’ячі.
У другій половині того ж дня голова РДА завітав до Новоолександрівської сільської ради, та на подвір’ї Новоолександрівського НВК урочисто відкрив майданчик з тренажерним обладнанням.
Аналогічні майданчики цього дня було відкрито в Гродівській селищній, Лисівській, Новотроїцькій та Срібненській сільських радах Покровського району.

- Реклама -