Учнів Українська познайомили із криміналістикою

- Реклама -
Співробітники Селидівського відділення поліції (Покровська оперзона полиції Донеччини) провели в загальноосвітній школі №13 в м. Українськ лекційне заняття з учнями 9-го классу. Вони розповіли школярам про роботу експертів-криміналістів на місці події, про збір речових доказів і проведення різних експертиз і досліджень.
Між молоддю та правоохоронцями всієї Покровської оперзони склалися дружні та теплі взаємовідносини. Поліцейські постійно проводять різноманітні цікаві та пізнавальні заходи, під час яких показують хлопцям та дівчатам роботу поліції «з середини». На цей раз учні Українська познайомилися із роботою такого важливого підрозділу поліції, як криміналістика.
Інспектор сектору ювенальної превенції поліції Євген Косогов спочатку розповів старшокласникам, що таке криміналістика та для чого вона потрібна правоохоронцям, а потім продемонстрував школярам процес вилучення слідів пальців рук (відбитків пальців) з різних поверхонь і роботу на технічних засобах, призначених для дактилоскопіювання.
Присутніх захопила лекція співробітників поліції, а коли їм дали можливість спробувати свої сили в роботі з криміналістичною технікою, захопленню не було меж. Вони засипали правоохоронця питаннями і проявили щирий інтерес до професії криміналіста та й поліцейської служби загалом, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -