Як Мирноград святкував День визволення Донбасу

- Реклама -
Сьогодні, 8 вересня, в Мирнограді біля Меморіалу пам’яті пройшов урочистий мітинг, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.
Слова привітання з Днем визволення Донбасу лунали від міського голови Брикалова О.Л., від заступника директора ДП «Мирноградвугілля» Хованського Є.А., від ветерана Другої Світової війни Кулакова Г.О. та старшого солдату Варнави А.Е., котрі побажали всім, миру, спокою, благополуччя, злагоди і добра.
«Жителі нашого краю з честю і самовідданістю вистояли у воєнні роки. Але Донечина знов у вогні, — підкреслив міський голова. — Це складні і трагічні три роки. Чимало українських воїнів показали самовіддану любов до України, готовність у будь-який момент стати на захист її кордонів. Знову на долю нашого покоління випало відновлювати мир, відбудовувати та вчити підростаюче покоління все це берегти. Дорогі ветерани, прийміть низький уклін за героїчний подвиг, за ту велику перемогу. Наш обов'язок зробити все, щоб ваше життя стало легше і світліше, щоб ви були оточені турботою, підтримкою і увагою. Бажаю міцного здоров’я, активного довголіття, позитивних емоцій, благополуччя і миру! Зі святом!»
Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а по закінченню мітингу поклали квіти до меморіалу. 

- Реклама -