В Покровській оперзоні розшукали зниклого школяра

- Реклама -
Співробітниками Селидівського відділення поліції (Покровськая оперзона поліції Донеччини) був розшуканий та повернутий у родину 16-річний школяр, який залишив свою домівку.
Сьогодні вранці до чергової частини Селидівського відділення поліції звернулася 53-річна мешканка м. Горняк з проханням допомогти їй знайти її сина. Жінка розповіла, що хлопець навчається є учнем однієї з шкіл Покровська. Вранці минулого дня вона відправила дитину на автобусі до Покровська. Однак до навчального закладу він так і не доїхав, на зв’язок не виходив. Протягом доби жінка намагалася розшукати сину своїми силами, а коли пошуки не дали результатів, звернулася до поліції.
Мати детально описала зовнішність хлопчика та деталі його одягу і поліцейські негайно почали шукати неповнолітнього. Аби з’ясувати де саме знаходиться втікач правоохоронці опитали всіх його знайомих, поспілкувались з сусідами, батьками, вчителями та його однокласниками. Крім того, співробітники поліції перевіряли розважальні заклади, торгові центри, прочісували всі вулиці міста і житлові масиви. Прикмети зниклого були повідомлені патрульним нарядам, також орієнтування були розміщені в засобах масової інформації.
Проведеними розшуковими заходами хлопець був виявлений на одній з вулиць рідного міста. Школяр бродив вулицями міста, де його і побачили поліцейські. Хлопець пояснив правоохоронцям, що йому дуже не хотілося йти до школи, тому він зійшов з автобусу та просто гуляв містом.
Поліцейські провели профілактичну розмову з хлопцем-втікачем, а відносно його матері складений адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -