У Добропіллі вручили ключі двом дівчаткам

- Реклама -
Губернатор Донеччини Павло Жебрівський повідомив, що у Добропіллі вручили ключі від 1-кімнатних квартир двом дівчаткам з числа дітей-сиріт – Юлії Бєлоус та Надії Пановій.
«Вартість кожної квартири – 180 тисяч гривень: по 90 тисяч виділили з обласного та місцевого бюджетів», — підкреслив голова ОДА на своїй сторінці у «Фейсбуці».
Юлії Бєлоус 19 років. Вона навчається у Соледарському професійному ліцеї. Квартира, яку вона сьогодні отримала у власність, гарно відремонтована. Крім того, попередні власники житла залишили дівчині у подарунок меблі – кухонний гарнітур, кухонний стіл, стільці, шафу-купе та ліжко.
Надії Пановій квартира дісталася без меблів, тож буквально на місці довелося виправляти цей недолік – придбати холодильник та ліжко. Бо більше дитині нікому допомогти – їй всього 18 років, з 2012 –го – сирота. Зараз Надія навчається у Покровському педагогічному училищі, вона — майбутній вчитель молодших класів та інформатики. 
«Загалом у цьому році вже придбали 51 квартиру. До кінця року власниками житла стане щонайменше 85 дітей-сиріт», — повідомив Павло Жебрівський.

- Реклама -