Покровськ, Мирноград та Добропілля: де зробити «Крок до успіху»

- Реклама -
20 вересня з 11.00 до 13.00 Донецькою обласною службою зайнятості у всіх містах та районах області буде проведений Загальнообласний ярмарок вакансій «Крок до успіху».
В Покровську ярмарок пройде в приміщенні позашкільного навчального закалду "Центр творчості та дозвілля" відділу освіти Покровської міськради (м. Покровськ, вул. Поштова, 13).
В Мирноградському міському центрі зайнятості вас чекають за адресою: м-н Молодіжний, 37-б.
В Добропіллі все відбудеться в Центрі культури та дозвілля міста Добропілля (колишній палац культури шахти «Добропільська»).
Метою заходу є сприяння ефективній та швидкій зайнятості населення, орієнтація на отримання професій та спеціальностей, які мають попит на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі. Особлива увага буде приділена молоді, яка не пройшла вступну кампанію поточного року або закінчила навчальні заклади та не знайшла роботу.
В ярмарку візьмуть участь роботодавці та представники навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за актуальними на ринку праці професіями.
Увазі присутніх буде запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади в місцях та районах області.
Під час заходу кваліфіковані фахівці міських та районних центрів зайнятості надаватимуть учасникам всебічні консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, в тому числі для членів об’єднаних територіальних громад.
Усі бажаючі зможуть отримати інформацію щодо розширення сфери прикладання праці, в тому числі шляхом залучення до самозайнятості та участі в проекті «Український донецький куркуль» у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області.
На ярмарку будуть організовані тематичні майданчики та презентації роботодавців для студентів, випускників вищих і професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, проведені майстер-класи за робітничими професіями.
Відбудеться інформування населення щодо інтерактивних методів роботи служби зайнятості таких як можливість складання відео-вакансій, відео-резюме та використання інших дієвих методів самопрезентації безробітного, участі в онлайн-співбесідах, створення кадрового резерву, тощо.

- Реклама -