До «проблемних» дітей Покровська завітали полісмени

- Реклама -

Вже доброю традицією стало проведення співробітниками поліції інформаційно-роз’яснювальних бесід із учнями шкіл, які розташовані в Покровській оперативній зоні. Правила поведінки в школі та на вулиці, безпека на дорогах, небезпечні знахідки, шкідливі звички та відповідальність за свої вчинки – ці та багато інших питань висвітлюють для школярів «гості в погонах».

Сьогодні співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції прийшли до учнів загальноосвітньої школи №12 м. Покровська, де поспілкувалися із «проблемними» дітьми, які порушують шкільні правила, а також схильні до систематичних прогулів уроків.

Двоє учнів 7 та 9 класів були запрошені до кабінету завуча школи. Там, під час бесіди із правоохоронцями, школярі пояснили, що прогулюють школу, тому що «їм там не цікаво». Неодноразово однолітки бачили в руках саме цих учнів сигарети, але хлопець та дівчина, схиливши голови, заперечили цей факт.

Вислухавши пояснення школярів, ювенальники розповіли порушникам шкільної поведінки, до чого може призвести така безвідповідальна поведінка, яка шкодить не тільки самим прогульникам, а і їх вчителям та батькам. Також правоохоронці розказали учням про шкоду, яку завдають дитячому організму згубні звички – тютюнопаління та вживання слабоалкогольних напоїв. «Гості в погонах» окремо зупинилися на тяжких наслідках від паління, а саме навели приклади, коли юні хлопці та дівчата втрачали власне здоров’я через пристрасть до сигарет, більше того – із ними траплялися і летальні випадки.

Співробітники Покровського відділу поліції попередили учнів-порушників про адміністративну відповідальність за їхні вчинки та зауважили, що і надалі будуть стежити за їх поведінкою і якщо вона залишиться незмінною – наказуватимуть і батьків за неналежне виховання власних дітей.

"Погана поведінка деяких учнів заважає не тільки учителям і однокласника, а й самим порушникам. Прогулюючи уроки, вони починають відставати від шкільної програми, пропускають багато цікавої інформації та зовсім втрачають інтерес до навчання. А «допомагають» їм у цьому  шкідливі звички, які впливають і на пам'ять і на фізичний розвиток дитини. Ми будемо відстежувати таких учнів і надалі. Спільно із вчителями ми намагатимемося повертати учнів в шкільне середовище, проводити із ними роз’яснювальні бесіди та різноманітні заходи. Підростаюче покоління має відчувати відносно себе небайдужість дорослих, тому наше завдання – захистити його від помилок, що можуть вплинути на їх подальше життя",- підсумувала інспектор сектору ювенальної превенції поліції Покровського ВП Ірина Грицай.

- Реклама -