Залізняк-фест у Покровську: велика культурна подія для Донбасу

- Реклама -

Завтра, 9-го вересня, у Покровську відбудеться Залізняк-фест — велика подія-відкриття нового публічного простору в екс-Красноармійську та фотовиставки Марка Залізняка. Волонтери проекту "Метамісто: Схід" запрошують мешканців та гостей міста на відкриття Public space. Початок опівдні.

На мапі Покровська з'явилась нова точка для спілкування, навчання, нічних рейвів, вечерніх побачень і вранішніх роздумів про сенс життя — Public space. Запрошуємо тестувати і святкувати!

Вільний багатофункціональний простір з елементами дігітальної архітектури — простір для всіх і кожного у самому центрі Покровська, у Соборному сквері.

Программа відкриття:

*********************

12:00 “100 років фотографії за 100 хвилин” у партнерстві з WiseCow

Вікторія Мироненко, Київ

*********************

14:00 “Художній портрет і зйомка для медіа”

Катерина Переверзева, Харків

*********************

16:00 “Тренди у сучасній документальній фотографії”

Валерій Мілосердов, Київ

*********************

18:00   Відкриття фотовиставки “Втрачена мозаїка Марка Залізняка”

під кураторством Олександра Михеда, проект “Міфологема міста”

*********************

20:00   Кінопоказ фільму “Людина з кіноапаратом”,
реж. Дзиґа Вертов, 1929, 63’ у музичному супроводі Антона Дегтярьова (Ptakh)

за підтримки Національного центру Олександра Довженка

*********************

Подія на fb —  https://goo.gl/WjuKuA

Вхід вільний

Код Міста — це довгострокова програма громадської організації “Гараж Генг” (м. Київ), що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст.

"Метамісто: Схід" — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку.

Проект здійснюється у партнерстві з ГО «Урбан куратори», ГО «Конгрес Активістів Культури», архітектурним бюро Formografia.

За підтримки Донецького національного технічного університету, міської ради Покровська, Національного центру Олександра Довженка, за фінансової підтримки проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка здійснюється Pact в Україні, та проекту «Українська ініціатива зміцнення громад (UCBI)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

- Реклама -