Німеччина збільшила допомогу для переселенців Донбасу

- Реклама -

Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні у розмірі 6,5 млн євро. Таким чином сукупне фінансування Німеччиною проектів та заходів МКЧХ в Україні у 2016-2018 роках збільшиться до 14,5 млн євро. Про це сайту DDK.dn.ua повідомили у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Німеччина надає фінансову підтримку численним гуманітарним заходам у рамках проекту "МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні", що проводиться здебільшого у Східній Україні.

Заходи проекту охоплюють медичне обслуговування, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, постачання продуктів харчування та гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів та обслуговуючого персоналу, пошук зниклих безвісті та відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку від мін та нерозірваних боєприпасів та багато іншого.

Ці заходи роблять важливий внесок у подолання наслідків триваючого конфлікту у Східній Україні.

Цільовою групою є внутрішньо переміщені особи разом із родинами у громадах, що надали їм прихисток, а також постраждалі від конфікту особи по обидві сторони лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Нещодавно Німеччина значно збільшила фінансування гуманітарних заходів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та ЮНІСЕФ в Україні.

- Реклама -