В Мирнограді склали план профорієнтаційної роботи

- Реклама -
Перед початком навчального року Мирноградський міський центр з Відділом освіти Мирноградської міської ради обговорили спільний план профорієнтаційної роботи на 2017-2018 навчальний рік.
Фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості ознайомила присутніх зі станом регіонального ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості клієнтам, надала інформацію про нові форми роботи із застосуванням онлайн-технологій, зупинилась на онлайн-ресурсах служби зайнятості, розповіла про результати соціологічного опитування щодо професійних намірів та бізнес-мислення майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл Донецької області, яке проводилося Донецькою службою зайнятості.
Особливу увагу присутніх було звернуте на те, що спеціалістами Мирноградського міського центру зайнятості надаються профконсультаційні послуги з вибору професії всім випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, за їх зверненням. Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ "ПрофКонсультант", та за міжнародною тестовою методикою "Magellano Університет" на безкоштовному профорієнтаційному порталі "Моя кар’єра" (www.mycareer.org.ua). Запис на консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації для уникнення черг здійснюється через сервіс "Електронна черга" (http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment).
По завершенні заходу були визначені основні напрямки співпраці відділу освіти та центру зайнятості в питаннях профорієнтації.

- Реклама -