Як пройшло свято Першого дзвоника у школах Добропільського району

- Реклама -
Сьогодні, 1 вересня, в Добропільському районі Донеччини, як і по всій Україні, пролунали перші дзвоники.
Начальник фінансового управління Валентина Тітова привітала зі святом учнів та педагогічний колектив Добропільської ЗОШ І -ІІІ ст.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Гапич разом з заступником директора департаменту розвитку базових галузей промисловості ДОДА Олександром Рищенко відвідали Святогорівську ЗОШ І-ІІІ ст.
Традиційно, цього дня в кожному класі пройшли перші уроки: 1 клас — "Я люблю свою Україну", 2 клас — "З україною в серці", 3 клас — "Діти єднають Україніу", 5 клас — "Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…", 6 клас — "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе", 7 клас — "Під синьо-жовтими прапорами України та Євросоюзу", 8 клас — "Україна — держава європейська", 9-11 класи — "Ми — європейці: реальність та перспективи".
Приємним сюрпризом для школярів стали подаруник від міжнародної організації UNICEF та ТОВ "Перспектива".
Заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко привітала педагогічний та учнівський колектив Нововодянськоі ЗОШ І-ІІ ступенів з початком нового навчального року. Вона побажала всім творчих успіхів, великих здобутків у знаннях та естетично-культурному
розвитку.
Приємно, що кількість учнів в школі не зменшується, а зростає. В цьому році за парти сядуть 65 учнів, з них п'ятеро першачків. На урочистій лінійці з вітальним словом виступили секретар Нововодянської сільської ради Юлія Чучин та представники ТОВ" Перспектива". 
Не обійшлося без подарунків. Керівники ТОВ " Перспектива", районні депутати Володимир Антипенко і Андрій Борисов подарували канцелярські набори 30 учням, а також мотокосу для господарських потреб школи. Селянсько — фермерське господарство" Агрос" (директор Микола Стрепоченко) подарувало школі діапроектор.

- Реклама -