Як готують школи Добропільського району до нового навчального року

Менше місяця залишилося до старту нового навчального року. Заклади освіти ретельно готуються зустріти своїх вихованців, а головне, відкрити двері для першокласників. Відповідно до рішення 18 сесії Добропільської районної ради VІІ скликання, за рахунок вільного залишку з районного бюджету відділу освіти виділено додаткові кошти в сумі 283,9 тис.грн., за рахунок яких буде придбано будівельні, господарські, канцелярські та миючі засоби.
Оплатяться послуги з очищення вигрібних ям, з розробки та виготовлення планів евакуації людей на випадок пожежі для шкіл, технічне обслуговування водоочистки в Шилівській ЗОШ, навчання відповідальних осіб з пожтехмінімуму.
Передбачено виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи («Заглиблення зовнішнього водоводу Добропільської ЗОШ І-ІІІст.», «Капітальний ремонт зовнішньої каналізації Добропільської ЗОШ І-ІІІст.», «Капітальний ремонт стелі спортзалу Золотоколодязької ЗОШ І-ІІІст.»).
Також відділу освіти збільшено видатки за рахунок залишку освітньої субвенціїв сумі 58,5 тис. грн., які планується використати на придбання насосу для Шилівської ЗОШ – 8484грн. та часткову оплата придбання котла для котельні Нововодянської ЗОШ – 50076грн. 
За рахунок надходження від Золотоколодязької сільської ради – 853,1 тис.грн., Нововодянської сільської ради – 11,2 тис. грн., Добропільської сільської ради – 20,5 тис.грн., Святогорівської селищної ради – 27, 7 тис. грн. збільшилася доходна частина загального фонду районного бюджету.
Відповідно, збільшилася видаткова частина відділу освіти на суму 912,5 тис.грн.
Ці кошти передбачаються для придбання меблів, стендів, національних костюмів та інших матеріалів для Золотоколодязької ЗОШ – 203220 грн.; будівельних, господарчих та інших товарів для Добропільської ЗОШ – 13553 грн.; будівельних та господарчих товарів для Святогорівської ЗОШ – 27650 грн.; будівельних, господарчих та інших товарів для Нововодянської ЗОШ – 4217 грн., а також на придбання предметів довгострокового користування», в т.ч. на придбання кабінету інформатики, інтерактивних дощок, ноутбуків для Золотоколодязької ЗОШ – 649,9 тис.грн.; придбання генератору для Добропільської ЗОШ – 6,9 тис.грн.; на часткову оплату придбання котла для котельні Нововодянської ЗОШ – 7,0 тис.грн.