У Покровську стартував конкурс «В пошуках скарбів»

В рамках реалізації проекту «ДНК Покровська: в мені історія країни» у місті розпочато регіональний конкурс «В пошуках скарбів». Організаторами конкурсу планується розробити настільну гру для інтерактивного вивчення рідного краю. Елементами ігрового поля стануть історичні та культурні об`єкти Покровська та Покровського району.

Головна мета організаторів при проведенні конкурсу – це підтримка творчої діяльності населення, виховання любові до рідного краю, популяризація культури та історії міста.

До участі запрошуються усі бажаючи мешканці Покровська та Покровського району. Вік конкурсантів – необмежений.

Для того, щоб прийняти участь у створенні настільної гри необхідно:

  • Подати на розгляд Оргкомітету не менш ніж 20 об’єктів історичної та культурної спадщини м.Покровськ та Покровського району із світлинами та змістовним описом кожного об’єкту (архітектурні об’єкти, цікаві археологічні знахідки, об’єкти природи, легенди);
  • Подати заявку за формою.

  • Документи для участі у Конкурсі подаються у паперовому та електронному вигляді за місцезнаходженням відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Європейська буд.22 (приміщення центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко).  Контактні телефони: 06239 2-10-11, 050 904-79-60.  Електронна пошта: mistopokrovsk@gmail.com. Сторінка у Facebook: facebook.com/dnkpokrovsk

Конкурс триває з 1 серпня по 15 серпня 2017 року. По завершенню переможці та учасники заходу отримають дипломи. Також організатори забезпечать висвітлення подій конкурсу у засобах масової інформації.