В Мирнограді долучились до мистецтва Айвазовського

- Реклама -
До 200-річчя від дня народження видатного художника-мариніста  Івана Айвазовського  у Центральній дитячій бібліотеці м. Мирноград пройшла година мистецтва «Айвазовський і Україна».
В  куточку мистецтва  користувачам дали  можливість  ширше познайомитися з літературою, яка розкриває творчість відомого художника.
Іван Айвазовський створив понад 6 тисяч полотен, найвідоміші з яких – морські пейзажі та сцени морських баталій, в історію світового мистецтва увійшов, як живописець, мариніст-романтик, котрий зумів достеменно передати красу морської хвилі.
Окрім морських пейзажів  Іван Костянтинович створював високого рівня жанрові картини, писав на біблейські та античні теми, створював портрети.  Айвазовський  став першим, хто зобразив степові українські пейзажі із вітряками, женцями, чумацькими возами, запряженими волами, стадами овець у степу — «Очерет на Дніпрі», «Чумацьке валяння», «Український пейзаж», «Під час жнив на Україні». У цих полотнах  митець висвітлив свою любов до України, емоційно зафіксував звичаї та культуру українців.

- Реклама -