Затримали серійного грабіжника, який нападав на жінок в Мирнограді

- Реклама -
28-річний раніше засуджений мешканець Покровська грабував жінок в сусідньому Мирнограді, а збував викрадене майно в Селидовому. Завдяки злагодженій роботі оперативників, яка була скоординована керівництвом Покровського відділу поліції, після другого пограбування зловмисник був затриманий.
Протягом липня до Мирноградського відділення поліції звернулось дві місцеві мешканки, яких невідомий чоловік пограбував прямо на вулиці.
Першою жертвою грабіжника стала 41-річна жінка, яка була пограбована ввечері біля колишнього дитячого садка. Потерпіла залишилася без золотого ланцюжка.
Через 10 днів аналогічний випадок стався і з 42-річною містянкою. Вдень, біля одного з місцевих магазинів, невідомий чоловік відкрито заволодів її золотим ланцюжком і зник з місця події.
«Відомості потерпілих збігалися у один ланцюг, — розповів начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич. — Проаналізувавши отриману інформацію, поліцейські дійшли висновку, що усі жінки стали жертвами одного й того ж грабіжника. На встановлення місця знаходження та затримання зловмисника були орієнтовані всі правоохоронці».
Наступного дня, після скоєння другого пограбування, співробітники поліції отримали оперативну інформацію про місце знаходження особи причетної до скоєння даних злочинів. І завдяки, злагодженій роботі правоохоронців, зловмисник був затриманий.
Ним виявився безробітний наркозалежний чоловік 1986 року народження, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. Чоловік пояснив, що почав промишляти серійними грабежами через нестачу грошей. Викрадені ювелірні прикраси він здавав в ломбард, а отримані гроші витрачав на власні потреби.
Відомості за всіма фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковані за ст.186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. На даний час правопорушнику оголошено про підозру, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
Правоохоронці перевіряють зловмисника на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території обслуговування Покровського відділу поліції. Так, тільки в Мирнограді зареєстровано 8 таких випадків
Триває досудове розслідування, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -