В Добропіллі шукають куркулів

- Реклама -
У виконкомі Добропільської міської ради відбулася нарада «Розвиток малого та середнього бізнесу на території великого Добропілля» за участю представників міської влади, компанії ДТЕК, Донецької агенції регіонального розвитку, Асоціації міст України, Центру муніципального розвитку та підприємців міста.
Обговорювалися питання розвитку бізнесу, участі у черговому конкурсному відборі проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, за яким буде надаватися часткова компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами і фінансова підтримка на реалізацію проектів, які пройдуть конкурсний відбір за програмою «Український донецький куркуль».
Керівник Департаменту з соціальних проектів Дирекції з регіональної політики ТОВ «ДТЕК Енерго» Вікторія Гриб звернула увагу присутніх на те, що компанія ДТЕК гарантує співпрацю з СПД, проекти яких отримають фінансування та зацікавлять керівництво компанії.
Сайт добропільської міськради нагадує, що за консультаціями щодо розробки бізнес-планів можна звертатися до Центру муніципального розвитку міста Добропілля, який знаходиться на 1 поверсі виконкому Добропільської міської ради кабінет 105 телефон для довідок (06277) 2 90 04.

- Реклама -