Добропільські лігівці ознайомилися з роботою кримінально-виконавчої інспекції

- Реклама -

Аби «майбутні правоохоронці» не сумували під час літніх канікул, співробітники поліції продовжують влаштовувати для них різноманітні заходи, залучати до співпраці та знайомити із різними професіями. На цей раз добропільскі учасники «Ліги майбутніх поліцейських» завітали в гості до працівників кримінально-виконавчої інспекції, щоб познайомитися з їх роботою.

Для співробітників Добропільського відділення поліції вже стало доброю традицією запрошувати до себе в гості найактивнішу молодь міста – учасників «Ліги майбутніх поліцейських» і проводити разом із ними різноманітні заходи. Одним із напрямків таких зустрічей є знайомство «майбутніх поліцейських» із специфікою інших професій.

Так сьогодні інспектор сектору з ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко та дівчата-лігівці відвідали кримінально-виконавчу службу міста. Її співробітники охоче зустріли гостей та розповіли про особливості своєї роботи.

«Майбутні поліцейські» дізналися, що кримінально-виконавча інспекція — є одним із органів виконання покарань та виконує завдання, функції, компетенцію, відповідальність керівників та працівників інспекцій під час здійснення виховного впливу на поведінку осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням та скоїли адміністративні правопорушення в період іспитового строку.

Старший інспектор з питань пробації капітан внутрішньої служби Світлана Білоцерковець розповіла гостям також, що під діяльністю кримінально–виконавчої інспекції, розуміється система комплексних заходів організаційного та виховного характеру, які спрямовані на проведення індивідуально–профілактичної роботи відносно певної категорії осіб. Ці заходи спрямовані на підтримання громадського порядку, на захист прав і законних інтересів громадян від злочинних та інших протиправних посягань.

— Робота з правопорушниками є найскладнішою і найвідповідальнішою складовою діяльності інспектора кримінально–виконавчої інспекції, а тому вимагає від нього наявності особливих знань, умінь та навичок,- зауважила Світлана Білоцерковець.

Лігівці із зацікавленістю слухали розповідь старшого інспектора з питань пробації і наприкінці зустрічі подякували за її організацію своїм наставникам-правоохоронцям.

Покровський відділ поліції

- Реклама -