Матір так «доглядала» за 10-місячним малюком, що той опинився в лікарні Покровська

- Реклама -
Маленька брудна дитина, на тілі якої численні укуси комах, розкидані брудні речі на підлозі, замість постільної білизни — ганчірки, на столі замість їжі — картина, яку предстала перед правоохоронцями під час  відвідування родини, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Горе-матір поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності та надали термін на виправлення ситуації. А ось, немовля відправлено на обстеження до дитячого відділення Покровської центральної райнної лікарні.
Родини, які за різних умов опинились в складних життєвих обставинах знаходяться на контролі правоохоронців та соціальних служб. Так, з сім’ями зазначеної категорії постійно проводиться профілактична робота, надається всіляка підтримка та допомога. Родини, які перебувають на обліку регулярно відвідують співробітники поліції разом із працівниками соціальної служби та перевіряють належне виконання дорослими своїх батьківських обов’язків, а також умови проживання, фізичний та психологічний стан дітей.
На цей раз співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції навідались до родини, яка мешкає в Новосергіївці. На момент візиту в будинку знаходилася 42-ріічна матір із 10 місячним хлопчиком. В помешканні панувала повна антисанітарія. Жінка показала правоохоронцям залишки продуктів харчування, які в таку спеку лежали просто на столі, бо холодильник не працює. Поряд із їжею стояла попільничка із недопалками. На запитання поліцейських чому родина мешкає в таких жахливих умовах, горе-матір відповіла, що молодша дитина займає весь її час і на прибирання просто не вистачає сил.
Загалом у жінки троє дітей, двоє з яких мешкають з нею, а  середній 7-річний хлопчик живе разом із своїм батьком. «Мій старший син, якому 13 років, відвідує школу, а під час літніх канікул допомагає знайомим по господарству, чим заробляє собі на солодощі», — розповіла матір. Також жінка розповіла,що батько наймолодшого сина помер, а сама вона не працює, бо виховує маленьку дитину та отримує на неї державну допомогу.
10 місячний хлопчик був у брудному одязі, а на його тілі були видні чисельні укуси комарів. Правоохоронці із співробітниками соціальної служби викликали на місце медпрацівників і разом вони прийняли рішення відправити малюка на медичне обстеження до дитячого відділення Покровської лікарні. Матері було дозволено супроводжувати дитину та знаходитися разом із маленьким сином у медичному закладі.
Інспектор сектору ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай провела із горе — матір'ю профілактичну бесіду та притягнула її до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також дали термін на виправлення ситуації. Також жінку було попереджено про те, що якщо вона не змінить свого ставлення до виховання та належного отримання власних дітей, може їх втратити, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -