В Покровську оголосили про тимчасові кадрові зміни

- Реклама -
Сьогодні, 27 липня, заступник начальника поліції Донеччини Сергій Матвійчук провів нараду з особовим складом Покровського відділу поліції, де оголосив про тимчасові кадрові зміни в керівному складі підрозділу на період проведення службової перевірки.
При цьому полковник поліції акцентував увагу на тому, що колектив Покровського ВП — робочий і має працювати злагоджено.
На нараді Сергій Матвійчук приділив особливу увагу питанню службової дисципліни, дотриманню поліцейськими норм закону та тактичному ставленню до громадян.
«Так, нам доводиться працювати в складних умовах, при значному некомплекті. Але, не зважаючи на це — прифронтова Донецька область з точки зору рівня злочинності — одна з найбезпечніших в Україні. І якщо ви обрали професію поліцейського, то маєте довести свою професіональну придатність та здатність у повній мірі захищати мирних мешканців, закон та правопорядок», — зауважив заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.
Нагадаємо, що керівництвом Головного управління Нацполіції в Донецькій області ініційовано службову перевірку діяльності Покровського ВП за двома кримінальними провадженнями, а саме за фактом викрадення автомобіля у мешканця м. Родинського та побиття батька та сина у с.Гришине.
В обласному главку Нацполіції створена комісія з перевірки, до складу
якої увійшли працівники слідчого управління, управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування та кадрової інспекції.
Для встановлення всіх обставин за вказаними кримінальними провадженням працівниками місцевої поліції в Покровськ спрямовано групу поліцейських обласного главку. Результати службової перевірки будуть оприлюднені додатково.
На період проведення перевірки начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін відсторонений від виконання службових обов'язків, 

повідомляє

 відділ комунікації поліції Донецької області. Також стало відомо, що ще деякі правоохоронці також відсторонені від виковання службових 
обов'язків.

- Реклама -