Центр зайнятості у Мирнограді переїхав

- Реклама -

Вчора, 25 липня, відбулося відкриття Мирноградського міського центру зайнятості, що переїхав у нове приміщення за адресою: місто Мирноград, мікрорайон Молодіжний, 37-Б. 

Захід пройшов за участю голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського, міського голови Олександра Брикалова, директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко та інших.

Впродовж заходу спеціалісти міського центру зайнятості провели екскурс запрошеним посадовцям та гостям, під час якого була можливість відвідати прийом громадян, які шукають роботу, дізнатися про новітні сервісі служби зайнятості, що максимально сприяють працевлаштуванню безробітних громадян.

Гості ознайомилися з роботою Консалтингового центру розвитку підприємництва, основною функцією якого є стимулювання бізнес-мислення та допомога діючим підприємцям і тим, хто тільки планує започаткувати власну справу, що сприяє розвитку малого та середнього бізнесу.

Наприкінці заходу присутні висловили впевненість, що Мирноградський міський центр зайнятості, як структурний підрозділ Донецької обласної служби зайнятості, й надалі виконуватиме роль посередника між учасниками ринку праці, вдосконалюючи свої послуги та використовуючи сучасні онлайн-ресурси.

- Реклама -