На Донеччині покарали 700 батьків

- Реклама -

Посилити превентивну роботу з дітьми, запобігти злочинам відносно малечі та зберегти життя та здоров’я, — таке завдання поставив начальник поліції Донецької області Віталій Невгад керівникам структурних та територіальних підрозділів.

Полковник Невгад зазначив, що безпека дітей в зоні АТО залишається пріоритетним напрямком роботи поліції Донеччини та наголосив, що профілактична робота з підростаючим поколінням потребує вдосконалення.

"Кожного дня ми шукаємо зниклих дітей. На пошуки по тривозі підіймається весь особовий склад, понад 150 людей прочісують територію, відволікаючись від безпосередньої роботи. Потрібна якісна превентивна робота, аби попередити такі випадки, запобігти стражданням малечі — спільна робота з соцслужбами, вилучення дітей в неблагополучних родин, позбавлення таких горе-батьків батьківських прав, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності", — зазначив Віталій Невгад.

Безпека дітей в прифронтовому регіоні – одне з найболючіших питань. На обліку в поліції перебувають 596 родин, які потрапили у скрутні життєві обставини, в яких виховується близько 900 дітей. З них 134 сім’ї – виявлені поліцейськими в цьому році в ході рейдів.

За півроку правоохоронці спільно з соцслужбами вилучили з неблагополучних родин 110 дітей, які жили як сироти при живих батьках.

За неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності (ст. 184 КУпАП) притягнуто 701 особу, ще 2 батьків, халатність та байдужість яких призвели до тяжких наслідків, притягуються до кримінальної відповідальності в порядку ст. 166 Кримінального кодексу України.

Періодично з дому тікають неповнолітні та батьки гублять свою малечу у Покровську, Мирнограді та Добропіллі.

- Реклама -