У центрі зайнятості Покровська відбулася важлива зустріч з представником Управління Верховного комісара ООН

- Реклама -

25 липня  у приміщенні Покровського міського центру зайнятості, за ініціативи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, відбулася зустріч з представниками державних організацій. Захід відвідали представники Покровського міського центру зайнятості, виконкому, Красноармійського управління пенсійного фонду, Управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації та Покровської міської ради.

«УВКБ ООН, Данська рада у справах біженців, БФ «Право на захист», Гуманітарна Місія «Проліска» та ГО «Людина в біді» встановили ефективні партнерські відносини в галузі правового захисту, сектору з відновлення житла та допомоги непродуктовими товарами», — розпочав молодший радник з правових питань Роман Сидоренко.

Під час заходу Роман Сидоренко акцентував увагу на тому, що Управління Верховного комісара ООН спільно з виконавчими партнерами іншими міжнародними та місцевими неурядовими організаціями, а також місцевими громадами займається розробкою різноманітних програм, спрямованих на захист прав населення.

Така діяльність включає в себе моніторинг тенденцій у сфері правового захисту, місцевих процедур та практик, процедур перетину блок-постів, а також можливостей та основних проблем, які постають перед населенням, постраждалим в результаті конфлікту. Також надається індивідуальна допомога з  залучення місцевої громади, налагоджуються системи комунікації та переадресації людей до організацій-партнерів та урядових установ, таких як клініки, центри психо-соціальної допомоги та центри юридичної консультації.

Найбільш вразливі категорії внутрішньо переміщених осіб та осіб, що проживають на лінії зіткнення отримують індивідуальну допомогу для вирішення окремих проблем, які постають перед кожною такою родиною. У багатьох населених пунктах, таких як Опитне, Авдіївка, Красногорівка, Маріїнка та Кам’янка реалізовано та удосконалено ряд ініціатив із підтримки місцевої громади, спрямовані на покращення доступу до електроенернії, гігієни, опалення та інше.

- Реклама -