Державна служба зайнятості пропонує низку заходів на випадок безробіття

- Реклама -

Державна служба зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття пропонує:
  · первинну професійну підготовку робітників* – здобуття професії
  · перепідготовку робітників*
  · підвищення кваліфікації робітників
  · перепідготовку фахівців* з базовою та повною вищою освітою;
  · підвищення кваліфікації фахівців* з базовою  та повною вищою освітою;

     У період проходження професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості здійснюється :

· виплата допомоги по безробіттю відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Закону України «Про зайнятість населення»;

·  оплата витрат, пов’язаних з проїздом до навчального закладу та у зворотному напрямі, оплата проживання у гуртожитку.

Після завершення навчання видається документ державного зразка відповідно до чинного законодавства.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості проводиться у навчальних закладах, підприємствах, організаціях та установах різних форм власності та рівнів акредитації, та лише по ліцензованих напрямках.

Навчання  громадян, зареєстрованих в службі  зайнятості як безробітні, проводиться виключно під потребу ринку праці та під конкретне замовлення  роботодавців, що гарантує працевлаштування після закінчення навчання.

За більш детальною інформацією стосовно професій та строків навчання Ви можете звернутись до Покровського міського центру зайнятості за адресую вул. Поштова  3.

* —  з числа безробітних, які перебувають на обліку у Центрі зайнятості.

- Реклама -