На блокпостах Донеччини затримали 27 бойовиків «ДНР»

- Реклама -

Від початку липня поліцейські посилили стоп-контроль в Донецькому регіоні у зв’язку з проведенням масштабних масових заходів та інформацією про підготовку провокацій та диверсій бойовиками. Як результат – затримані 27 осіб, безпосередньо причетних до незаконних збройних формувань «ДНР», та припинено 16 спроб трафіку нелегальної зброї.

З метою безпеки людей поліція Донеччини вдосконалила роботу на блокпостах. Для швидкої та якісної перевірки кількість правоохоронців, які здійснюють контроль, було збільшено, а всі наряди забезпечені сучасними металодетекторами, переданими посольством США.

На території області розташовано 26 об`єктів, з яких 19 блокпостів, 4 контрольних пункти в’їзду – виїзду, 2 контрольно-режимних поста та 1 контрольний пункт, на яких несуть службу працівники поліції територіальних підрозділів ГУНП в Донецькій області, зведені загони інших областей України, представники Військової служби правопорядку, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та військовослужбовці Національної гвардії України.

За два тижні кріль стоп-контролі пройшли 13,4 тисяч вантажівок, 57 тисяч легкових автомобілів, 94 тисячі громадян.

Протягом 14 діб поліцейські виявили 185 правопорушень.

Під час онлайн-перевірки за базами МВС за допомогою спеціальних планшетів було викрито 27 осіб, які в різний час входили до лав бойовиків. Крім того, правоохоронці перевірили ще 41 особу, які підтримували зв'язок з терористами.

16 разів на блокпостах вилучали зброю та боєприпаси. 10 гранат, автомат «Калашникова» та патрони були знайдені під час ретельного огляду транспорту та багажу.

Також припинено 19 наркозлочинів. Заборонені предмети, навіть замасковані, правоохоронці знаходили за кілька хвилин – допомагали службові собаки.

Затримані 16 розшукуваних злочинців, серед яких – чоловік, що перебував у міжнародному розшуку каналами Інтерполу.

Крім того, поліцейські зупинили 12 нелегальних вантажних перевезень, серед яких одного вугілля — 33 тони.

- Реклама -