В Добропільському районі до переселенців донесли важливу інформацію

- Реклама -
Медичні працівники КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» провели консультаційно-просвітницьку роботу із внутрішньо переміщеними особами.
Так, 17 липня в шести населених пунктах Добропільського району (с. Криворіжжя, с. Ганнівка, с. Шилівка, с. Добропілля, с-ще Світле) відбулись консультування ВПО щодо реалізації в районі Урядової програми «Доступі ліки».
Медичні працівники КЛПЗ «Добропільський районний ЦПМСД» нагадали, що ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми можна отримати безкоштовно або з незначною доплатою. Для цього потрібно звернутися до лікаря за місцем надання медичної допомоги, отримати правильно виписаний рецепт та завітати до аптеки з позначкою «Доступні ліки». В Добропільському районі отримати ліки за рецептом можна в аптеці № 161 ТОВ «Добрі ліки», яка знаходиться за адресою м. Добропілля, вул. Першотравнева, 121.
Громадян хвилювали питання переліку лікарських засобів, які вони зможуть отримати за рецептом, а також питання їх часткової доплати. На всі питання були надані відповіді та роз’яснення.
На завершення, для зручності, громадянам запропонували перед візитом до аптеки, зателефонувати за номером (06277) 2-84-33 (аптека № 161 ТОВ «Добрі ліки») для отримання інформації щодо наявності необхідного медичного препарату, а також інших питань, щодо придбання лікарських засобів за програмою «Доступні ліки».

- Реклама -