В Добропільському районі з гучномовцями та собаками шукали дитину

- Реклама -
Правоохоронцям Покровської оперзони (Добропільське відділення поліції Головного управління Національної поліції Донецької області) знадобилось декілька годин активних пошуків, аби розшукати юного втікача і повернути його  в родинне коло.
Мати повідомила правоохоронцям про зникнення сина  майже через добу після його зникнення. Виявилось, що 12 червня близько 17.30 між жінкою та її сіном — Василем Згоранцем (2004 р.н., мешкає в с. Завидо-Кудашеве Добропільського району, навчається у 6 «а» класі Костянтинівської спеціалізованої школи) — виникла сварка, в ході якої неповнолітній хлопець не пояснюючи нічого, вибіг із двору та побіг по автодорозі, за напрямком с. Завидо-Борзенка Добропільського району. Жінка не квапилась звертатись до поліції, сподіваючись, що самостійно розшукає дитину. Але, коли пошуки не дали результату. Тоді – лише вчора увечері — звернулась до правоохоронців.
Весь особовий склад Покровського відділу було поліції задіяно на пошуки зниклого хлопця. В селі, де мешкає родина, розгорнули оперативний штаб поліції. Правоохоронці опитували місцевих мешканців, встановлювали свідків, прочісували вулиці  та лісопосадки. Орієнтування з прикметами зниклого хлопчика були розповсюджені на блок-постах, авто та залізничних вокзалах, у місцях масового скупчення людей.
До роботи були залучені кінологи із службовими собаками. Також, по сілу та його околицям їздили автопатрулі, які через гучномовець передавали мешканцям прикмети розшукуваного та інформували щодо дій у випадку, якщо хтось помітить когось схожого. Це і спрацювало. Дитина почувши, що його розшукують, повернулась додому.
Під час спілкування з правоохоронцями, хлопчик розповів, що після сварки з матір'ю, образився на неї і вирішив піти з дому. Весь цей час він гуляв по полям, харчувався фруктами з диких дерев та ночував під відкритим небом. А вчора, коли знову збирався заночувати в полі, почув що по гучномовцю його розшукують і вирішив повернутись додому.
Мати хлопчика подякувала правоохоронцям за оперативну роботу, зауваживши: "Мені не слід було самостійно шукати сина, а відразу звернутись до  поліції. Адже ви все добре організували і знайшли його. На щастя, з  ним нічого лихого не сталося.  Дуже вдячна вам за вашу роботу".
Поліцейські провели із хлопчиком та його батьками профілактичну бесіду, зауваживши, що всі конфліктні ситуації слід вирішувати відразу та за допомогою спілкування. А такі вчинки неприпустимі.
Співробітники поліції звертаються з проханням до всіх батьків, якщо вже так сталось, що ваша дитина пішла з дому – не гайте часу, терміново телефонуйте на лінію «102». Від того, наскільки швидко правоохоронці отримають інформацію про зникнення дитини та розпочнуть пошуки, іноді залежить життя та здоров‘я юного мандрівника, підкреслює Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -