Покровські поліцейські стріляли з автоматів

- Реклама -
Сьогодні, 13 липня, о 6.00 ранку для правоохоронців Покровська пролунав учбовий сигнал «Тривога». Мета навчань — перевірка готовності правоохоронців до дій у разі ускладнення оперативної обстановки.
Під час загальної тривоги було відпрацьовано ефективний спосіб одночасного оповіщення усіх сил поліції. У зазначений час правоохоронці прибули до місця дислокації у повному екіпіруванні. 
В ході проведення стройового огляду у працівників поліції перевірено наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званням, нагрудних знаків та жетонів з особистим номером, стан форменого одягу і комплектацію тривожних валіз.
За підсумками проведеної перевірки керівництвом були проведені заняття із службової підготовки.
Після цього, правоохоронці відправилися на полігон для виконання практичних завдань. На умовному полі бою правоохоронці вправлялися у стрільбі з автомату «Калашникова».
Проведення таких навчань дозволяє поліцейським вдосконалювати навички діяти в екстремальних умовах чітко, злагоджено та оперативно реагувати на зміну оперативної обстановки, а також підтримувати постійну боєготовність підрозділу, повідомляє на своїй сторінці Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -