У Покровському центрі зайнятості обговорювали конкурс грантів на розвиток бізнесу

- Реклама -

Сьогодні, 12 липня, у Покровському міському центрі зайнятості пройшла чергова зустріч учасників Консалтингового центру. У заході прийняли участь представники таких державних установ, як Покровський міський центр зайнятості, Донецький міський центр зайнятості, Центр надання адміністративних послуг м.Покровськ, Красноармійська об’єднана державна податкова інспекція, Красноармійське об’єднане управління пенсійного фонду України Донецької області. Серед запрошених також були як діючі підприємці ТОВ «Виборбуд» та ФОП Мішина К.Б., так і громадяни та безробітні, які мають бізнес-ідеї для створення власної справи.

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям», — розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Темою сьогоднішньої зустрічі стало ознайомлення присутніх з Програмою розвитку ООН, а саме — конкурс грантів на розвиток бізнесу, метою якого є поліпшення життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.

Грантова підтримка надається на започаткування обо відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості, а також формування додаткових робочих місць.

Під час заходу учасники жваво обговорювали умови надання грантів та потенційні можливості майбутніх підприємців. Представниками присутніх організацій були надані професійні консультації, а вже діючі та майбутні підприємці отримали вичерпні відповіді на питання.

- Реклама -