Триває конкурс літніх історій: вигравай 250 тис. гривень на подорож своєї мрії

- Реклама -

Компанія Canon оголосила про запуск конкурсу літніх фотоісторій, переможець якого отримає можливість здійснити подорож в будь-яку точку планети на суму в 250 тисяч гривень. Для участі в конкурсі достатньо завантажити одну або кілька фотографій, які закарбували яскраві моменти літа, і супроводити їх короткою розповіддю.

Це літо – ваш час. Літо, повне історій, які ви створюєте! Canon кличе вас у подорож – відчуйте і проживіть ці історії на повну. Насолодіться усіма дрібничками і яскравими моментами, розважтеся і закарбуйте спогади в одному неперевершеному фото.

Виграйте незабутній відпочинок. Побачте омріяні місця і створіть більше вражаючих історій. Розкажіть про них усім друзям і насолоджуйтеся яскравим літом!

КОНКУРС І ЗАЯВКА НА КОНКУРС

Цей Конкурс передбачає отримання заохочення у вигляді  сертифікату на 250 000 грн на подорож.

До участі у Конкурсі допускаються усі особи, яким виповнилося 18 років або більше, і які проживають на території України. Співробітники компанії Canon і їхні близькі родичі, співробітники агенцій або будь-хто, хто має професійні зв’язки з Конкурсом, а також тренери, амбасадори і розробники компанії Canon, не допускаються до участі у Конкурсі. Подача заявки на участь у цьому Конкурсі є недійсною, якщо це суперечить чинному законодавству.

Щоб подати заявку на участь у Конкурсі, необхідно:

1. Зареєструватися на сторінці  – ввести ім’я, дійсний номер телефону, електронну адресу та надати погодження з Умовами Конкурсу;

2. Завантажити улюблену фотографію, що зображає Літню історію (надалі – «Фотознімок») за посиланням;

3. Додати розповідь на реєстраційній сторінці, що описує Фотознімок учасника із літньою історією, максимально 250 знаків завдовжки;

4. Натиснути кнопку підтвердження.

Дедлайн: 20 серпня 2017 року.

Заявки, що будуть надіслані після Дедлайну, не будуть брати участь у проведенні Конкурсу.

До участі у Конкурсі приймається максимально 1 заявка від особи шляхом реєстрації протягом Терміну проведення рекламної кампанії. Будь-які подальші заявки, що будуть надіслані однією особою, не будуть розглядатися журі та не мають шансів на перемогу.

Переможець цього Конкурсу буде обраний незалежним журі, до складу якого входять представники компанії Canon та публічні особи. Критерій відбору буде ґрунтуватися на ідейності, якості, неординарності зображення і креативності тексту заявки.

Переможець отримає сертифікат на 250 000 грн для подорожі у будь-яке місце(я), які він/вона обере у місцевій туристичній компанії, а також може взяти з собою у подорож 1 або більше осіб, при цьому бюджет подорожі не повинен перевищувати 250 000 грн. 

Ім’я Переможців будуть оголошені на офіційному сайті Конкурсу після 1 жовтня 2017 року протягом 4-х тижнів.

- Реклама -