Добропілля стає територією змін

- Реклама -
Сьогодні, 7 липня, у центральній міській бібліотеці м. Добропілля відбулася презентація масштабного проекту «Добропілля – територія змін».
Під час заходу запрошені гості мали можливість дізнатися про суть проекту, який надасть місту багато можливостей для культурного, соціального і технічного розвитку, а також про шляхи його реалізації.
Під час презентації було проведено скайп-зустріч з тренером проекту Ярославом Мінкіним. 
Начальник відділу культури і туризму Добропільської міської ради Людмила Білоус побажала учасникам проекту натхнення та плідної співпраці.
Співробітники бібліотеки донесли до слухачів, що головною метою проекту є активізація громади міста на шляху до позитивних змін. Проект націлений на створення позитивного іміджу міста, залучення небайдужих до культурного життя громадян, підвищення інформованості та активізації громади у напрямку соціокультурного розвитку міста, виявлення недоліків та роботу над їх усуненням. Кожен учасник проекту безпосередньо стане важливою частиною механізму розробки стратегії розвитку і саме змін у його рідному місті. Отже, глобальною метою є конструктивний діалог між громадою і владою, демократизація процесу прийняття рішень.
Функціонування проекту має під собою збір інформації і розуміння поглядів активних містян на проблеми міста. Інформацію планується отримувати шляхом проведення фокус-груп, до яких увійдуть люди різних професійних та вікових категорій: педагоги, лікарі, підприємці, шахтарі, тощо. Саме всебічний аналіз хвилюючих питань дасть можливість отримати очікуваний результат.
Для грамотного проведення фокус-групових досліджень, соціологічних опитувань, правильного аналізу отриманих даних бібліотекарі пройшли навчання на тренінгах у м. Львові та Дніпрі. Окрім цього, тренери з України та Польщі вчили громадських активістів ефективно взаємодіяти з владою та всіма зацікавленими у розвитку міста сторонами.
На фінальних етапах реалізації проекту зібрані матеріали знайдуть своє відображення у тисячі примірників друкованої карти. Також буде створено культурну онлайн-мапу міста.
Важливим фактором є те, що до нанесення міток на мапу матиме відношення кожен з учасників, таким чином, думка і погляд кожного громадянина буде врахована. Саме такий підхід є неодмінною складовою у перегляді власної відповідальності за зміни навколо нас.
На даному етапі вже створено рекламну продукцію: банери, листівки та футболки. Ведеться розробка друкованих та онлайн-анкет для опитувань активних громадян.
Інформацію щодо умов і шляху реалізації проекту можна отримати на сайтах організаторів проекту, громадських організацій м. Добропілля, а також на сайті Добропільської центральної міської бібліотеки, на сторінці бібліотеки у мережі Facebook, та у групі «Територія змін».

- Реклама -