Добропільські таланти перемогли у Болгарії

- Реклама -
З перемогою повернулися з Болгарії з дитячого телевізійного творчого табору «Вместе» вихованці зразкового театру народної пісні «Берегиня» з міста Добропілля.
Добропільські таланти перебували у болгарському таборі, на узбережжі Чорного моря, в мальовничому курортному містечку Кітен, з 25 червня по 3 липня та вибороли найголовнішу нагороду – Гран-прі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове літо». А ще — звання лауреатів І ст. у Міжнародному конкурсі «Золотий Грааль».
Серед солістів призові місця розподілилися таким чином:
лауреати І ст. – Сезонова Катерина, Базюк Катерина, Кліманова Катерина;
лауреати ІІ ст. – Барсуков Ілля, Личенкова Олександра.
Кращими концертмейстерами конкурсу стали Євген Рибалко, викладач МШ №1, та Барсуков Ілля, які отримали дипломи за те, що професійно акомпанували співакам.
Втомлені, але щасливі вихованці зразкового театру народної пісні «Берегиня» повернулись до рідного міста. 
Вчора тих, хто прославив рідне місто за межами України, прийшли привітати з видатними досягненнями заступник Добропільського міського голови Олексій Галицьский та начальник відділу культури і туризму міської ради Людмила Білоу.
Колектив отримав Подяку виконавчого комітету Добропільської міської ради та приємний солодкий сюрприз як чудове завершення їхньої місії.
Керівник колективу Людмила Хоружий подякувала за привітання і підтримку та поділилася творчими планами на найближче майбутнє.

- Реклама -