Пішла з життя Почесний громадянин міста Добропілля Алла Сергіївна Мостова

- Реклама -

На 75-ому році обірвалося життя достойної людини, Почесного громадянина м. Добропілля,  цілеспрямованої, сильної духом жінки — Алли  Сергіївни Мостової. Вона все своє життя присвятила журналістиці: 48 років працювала в газеті «Новий шлях», 26 з них була редактором. За свою діяльність отримала почесне звання «Заслужений журналіст України», мала й інші нагороди. 

«Журналістом не стають, журналістом народжуються» — улюблене висловлювання Алли Сергіївни. І дійсно, вона майстерно володіла найвитонченішою зброєю в світі – словом і повертала його лише на добро та справедливість. Ця чарівна жінка назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим журналістом, яка користувалася високим авторитетом і повагою.

Редакція сайту ddk.dn.ua, Добропільська міська рада та її виконавчий комітет схиляють голови в скорботі та висловлюють найщиріші слова співчуття  рідним та близьким з приводу смерті Мостової Алли Сергіївни.

Розділяємо всім серцем біль та горе втрати з рідними. Світла пам'ять про Аллу Сергіївну назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав цю прекрасну людину!      

- Реклама -