В ДонНТУ-переселенці захистили магістерські роботи

- Реклама -
В Донецькому національному технічному університеті (ДонНТУ), який з осені 2014-го перебрався з окупованого Донецька в Красноармійськ (тепер – Покровськ), відбувся захист магістерських робіт майбутніми менеджерами з персоналу та економіки праці.
За одинадцять років у ДонНТУ було підготовлено понад 600 фахівців у галузі управління персоналом та економіки праці, серед яких – понад 130 магістрів. Магістранти ДонНТУ 2017 року – випускники кафедри менеджменту (група УПЕПм-15) продемонстрували високий рівень не тільки теоретичних знань, а й навички презентувати свої наукові роботи.
Майже всі випускники на день захисту мали суттєві наукові досягнення, які були здобуті під час навчання в Університеті. Серед них: Анастасія Березовська та Кристина Совсун – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» (м. Харків, 2016, 2017 рр.), Інна Єрмоленко, яка гідно представляла у минулому році наш Університет у складі делегації українських вишів у Франції, Кристина Павленко – дипломант у номінації «Внесок у наукові розробки» в рамках конференції «Дні науки ДонНТУ» (м. Покровськ, 2017) та Олександр Торпішев, який виконав наукове дослідження на дуже актуальну та болючу тему, присвячену соціальному захисту та підтримці внутрішньо переміщених осіб в Україні.

- Реклама -