В Покровську новенькі «Mitsubishi Outlander» працюють під групами швидкого реагування

- Реклама -
Сучасні кроссовери «Mitsubishi Outlander», які виділено для правоохоронців Донеччини Міністерством внутрішніх справ України (авто обладнані усім необхідним для використання у повсякденній поліцейській роботі), щодня задіються правоохоронцями Покровського відділу поліції для швидкого виїзду на всі звернення та повідомлення, які надходять  від громадян.
Основне завдання правоохоронців у складі груп швидкого реагуванн (ГШР) — швидке реагування на всі заяви, повідомлення, звернення громадян, а також безпосереднє виявлення та документування злочинів у сферах незаконного обігу наркотиків, зброї та боротьби із незаконними збройними формуваннями, профілактика правопорушень.
Так, в Покровську щоденно працює дві групи швидкого реагування. За добу вони здійснюють близько 30 виїздів на виклики. З початку року, правоохоронцями, які несуть службу у складі цих груп, за «гарячими слідами» розкрито 16 злочинів, виявлена 1 особа, яка знаходилась у розшуку та 2 особи, які підтримують зв'язок із незаконними збройними формуваннями, а також складено 458 протоколів за адміністративні правопорушення.
Переваги нових позашляховиків вже змогли оцінити юні мешканці Покровська. Так, під час випускних вечорів, співробітники поліції чергували на сучасних спецавтівках «Mitsubishi Outlander», які дуже сподобались випускникам і вони виказали бажання покататися на них, нагадує Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -