Терцентр Мирнограду надає різноманітну допомогу

- Реклама -
Соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Мирнограда Донецької області організовують надання соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку та особам з інвалідністю індивідуально до кожного громадянина.
Представники терцентру проводять корекційний процес з відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування.
Нещодавно соціальними працівниками відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) була надана допомога підопічній відділення стосовно безкоштовного оформлення та влаштування її онуки, інваліда дитинства, до літнього дитячого табору, який діє при Центрі гармонічного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» м. Мирнограда. Завдяки чуйності, милосердю та турботливого ставлення трудового колективу Центру «Бригантина», онука підопічної терцентру щоденно відвідувала літній табір. 
У відділенні денного перебування громадяни похилого віку та особи з інвалідністю займаються з медичним працівником лікувальною фізкультурою з комплексом тренажерів. Кажуть, після занять почуваються значно молодшими і здоровішими. Гімнастичні вправи для пенсіонерів — найкращі ліки.
У територіальному центрі при відділенні денного перебування діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, де жителі міста, а також підопічні територіального центру мають можливість взяти у користування технічні та інші засоби реабілітації. 
А ще відділення денного перебування надає послуги підопічним терцентру з прання білизни.

- Реклама -