В ДонНТУ-переселенці відкрито лабораторію розробки комп’ютерних ігор

- Реклама -
На кафедрі прикладної математики і інформатики Донецького національного технічного університету (ДонНТУ), який з осені 2014-го перебрався з окупованого Донецька в Красноармійськ (тепер – Покровськ) відкрито лабораторію розробки комп’ютерних ігор.
Обладнання лабораторії отримано за підтримкою гранту Erasmus+ “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP. У лабораторії встановлено технічні засоби фірм Hewlett Packard, LG, Samsung та ін.
Метою проекту є забезпечення конкурентоздатності і самодостатності студентів через надання їм системи знань та навичок, необхідних для успішної роботи в індустрії компютерних ігор, а також допомоги у працевлаштуванні ветеранів АТО й безробітних, багато з яких потребують додаткового навчання або перекваліфікації.
В першу чергу, лабораторія орієнтована на забезпечення підготовки студентів спеціалізації «Програмне забезпечення мультимедійних систем для ігрових додатків» у рамках спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення». Під час навчання студенти отримують навички роботи в середовищах Blender, Unity, GameMaker та розробки ігрових додатків для Microsoft Xbox, Sony PlayStation, платформи Open Source Virtual Reality.
«Пуск» лабораторії викликав значне зацікавлення з боку студентів та співробітників університету. Протягом червня 2017 року пройшли захисти випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів і магістрів, дипломних проектів спеціалістів, частина з яких була присвячена розробці ігрових додатків. Демонстрація отриманих результатів стала можливою завдяки новітньому обладнанню лабораторії.

- Реклама -