Сьогодні в Гірнику поховали 6-річну Аліну, а вбивцю взяли під варту

- Реклама -

Сьогодні в Гірнику поховали закатовану та вбиту шестирічну Аліну Васютину. Про це повідомив на своїй сторінці в ФБ повідомив начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

«Попрощатися з бідолашною дитиною прийшли до 100 мешканців Гірнику. Сподіваюсь, її батьки змінять своє ставлення до решти своїх дітей і будуть більше дбати про них», — написав генерал.

Крім того, очільник Донецької поліції зазначив, що сьогодні Селидівський міський суд обрав підозрюваному в насильницьких діях і вбивстві шестирічної Аліни запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

«Цей покидьок жодного слова каяття не сказав ані за весь час проведення слідчих дій, ані протягом засідання суду», — прокоментував головний поліцейський області та закликав берегти дітей.

Нагадаємо, що 19 червня 6-річна Аліна пішла в магазин за морозивом і додому більше не повернулася. Її батьки повідомили в поліцію про її зникнення лише в 21:00, втративши дорогоцінні години. На пошуки неповнолітньої по тривозі були підняті співробітники Покровського відділу поліції. В результаті цілодобової восьмиденної комплексної спецоперації, в якій брали участь понад 200 поліцейських, працівники Держслужби НС, Нацгвардії, волонтери, правоохоронці, у підвалі закинутого приватного будинку 26 червня знайшли тіло дитини. Незабаром затримали і чоловіка, причетного до жорстокого вбивства.

- Реклама -