В Мирнограді поздоровили випускників

- Реклама -
В Мирнограді (колишній Димитров) вчора відбулось міське свято "Випуск 2017". Церемонія прощання зі школою пройшла дуже чутливо.
Захід відбувся в палаці культури «Україна» (колишній ім.Артема).
У 2017 році зі шкіл міста випущено 252 учня. Цьогоріч найвищі шкільні нагороди отримали 10 випускників, серед яких 7 – золоті медалісти та 3 – срібні. Медалістам було вручено подарунки від міської ради. Цінними подарунками було нагороджено також випускників, які прославили рідне місто на рівні області та України.
Були теплі слова, подарунки, нагородження, яскраві постанови. З привітанням звернувся до випускників міський голова Олександр Брикалов.
«Сьогодні хочу привітати наших випускників. Позаду – звичне подвір’я рідної школи, попереду – дороги майбутнього. Проте ви є щасливими володарями великої сили, яка виведе вас на омріяні висоти. Ця сила – віра в себе, — підкреслив міський голова. — Вам випала доля жити у час змін, коли визначальними є інтелект, творчість і талант. Завжди пам’ятайте: ваші батьки, вчителі, рідне місто покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим наставникам та рідним. Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні».
Також Олександр Брикалов привітав педагогів та батьків випускників.
Після загальноміських урочистостей випускні вечори пройшли в закладах освіти.

- Реклама -