Маленькі мирноградці відпочили у «Факелі»

- Реклама -
У цьому році з місцевого бюджету м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) було виділено 199,857 грн. на придбання путівок та 22 тис. грн. — на перевезення дітей до табору та назад. 
31 дитина, яка потребує соціальної уваги та підтримки м. Мирноград (16 – дітей сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, 2 дитини учасника АТО, 4 дитини з малозабезпеченої сім’ї, 4 дитини з багатодітної сім’ї, 4 дитини, зареєстровані, як внутрішньо перемішені особи та одна дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку) оздоровилися у дитячому закладі санаторного типу «Факел» м. Бердянськ.
23 червня сектор у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Мирноградської міської ради сумісно з фельдшером невідкладної допомоги КЗ «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги» було здійснено супровід дітей з табору «Факел» до м. Мирноград. Протягом оздоровчої зміни (21 день) маленькі мирноградці отримали безліч позитивних емоцій та укріпили свій імунітет на узбережжі Азовського моря.

- Реклама -