В прифронтовій Авдіївці правоохоронці привітали випускників

- Реклама -
У цьому році зі шкільними стінами, лінійками і вчителями попрощалися 45 одинадцятикласників з  трьох шкіл прифронтового міста Авдіївка (Покровська оперзона). Щоб привітати із визначною подією педагогів, випускників та їхніх батьків на святкові заходи завітав і керівник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур.
Дітям прифронтових населених пунктів довелось здобувати освіту в складних умовах. На власні очі вони бачили всі жахіття війни та відчували  її наслідки. Обстріли, уроки  при свічках, евакуація посеред навчального процесу, прогулянки тільки у безпечних місцях та ночівля у підвалах та бомбосховищах — це все з чим доводиться стикатися юним мешканцям Авдіївки. Але не зважаючи на це, вони є справжніми патріотами своєї країни і вірять, що вже скоро запанує мир в рідному місті.
45 випускників шкіл сьогодні з гордістю з рук директорів отримали атестати про повну середню освіту. З цим святом дітей привітали і співробітники поліції, які за роки неоголошеної війни  стали для школярів надійними друзями, помічниками та вчителями.
"Сьогодні у вас особливий день — ви прощаєтеся зі школою, чудовим і цікавим шкільним життям. Пройдуть роки, і ви в повній мірі оціните, як багато потрібного, корисного, доброго дала вам школа і ваші вчителі. Перед вами — дорога у доросле майбутнє. Вона, безперечно, буде дивовижною і визначальною. Головне — вірте у свої сили, залишайтеся вірними своїм друзям, думкам, рідній землі — нашій єдиній Україні, любіть своїх батьків і не забувайте школу. А також пам'ятайте, що правоохоронці завжди поряд з вами і готові в будь-яку хвилину вам допомогти та підтримати", — звернувся до випускників начальник Авдіївського відділення Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Андрій Єпур. 
Начальник Авдіївського відділу освіти Людмила Іванівна Тригуб подякувала правоохоронцям за привітання та щоденну підтримку і допомогу, зауваживши, що дуже рада такій тісній співпраці із поліцією, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -