В Покровській оперзоні знайшли 16-річну втікачку

- Реклама -
Дівчина Юлія з с. Малинівка Покровського (раніше – Красноармійського) району Донеччини вже не в перший раз йшла з дому, але щоразу протягом доби поверталась. А цього разу неповнолітня декілька днів вже не з'являлась вдома і на зв'язок не виходила. Занепокоєні батьки звернулись за допомогою до поліції. 
Нагадаємо, що 22 червня 35-мешканка с. Малинівка звернулась до поліції з повідомленням про те, що 16-річна донька вже три дні не з'являється додому. За словами жінки, дівчина частенько йшла з дому, але протягом доби завжди поверталась, тому вона за допомогою до правоохоронців і не зверталась. Мати повідомила, що ще 19 червня донька пішла на рибалку на місцеве водоймище і додому більше не поверталась.
Правоохоронці відразу почали розшукувати неповнолітню. Прикмети зниклої повідомили патрульним нарядам, а також сусіднім відділенням поліції. Намагаючись встановити місцезнаходження втікачки, поліцейські ретельно відпрацьовували коло друзів і знайомих дівчини, а також перевіряли  авто- і залізничний вокзали, міський громадський транспорт, розважальні заклади в сусідніх містах.
Копітка робота співробітників поліції дала позитивний результат вже за добу — дівчина була знайдена у сусідньому селі у бабусі.
З'ясувалось, що на рибалці дівчинці стало "сумно" і вона вирішила навістити свою подругу, яка проживає в Мирнограді (колишній Димитров). Повідомити батьків про свої плани, вона не вважала за необхідне, навіть відключила свій мобільний телефон. Погостювавши у знайомої, дівчина поїхала до бабусі, яка мешкає в  с. Гродівка, де її і знайшли поліцейські.
За словами неповнолітньої, вона вирішила трохи відпочити і  пожити у друзів, щоб мати можливість «спробувати доросле життя».
З 16-річної мандрівницею правоохоронці провели профілактичну бесіду, зазначивши,  що, йдучи з дому в гості або на прогулянку, потрібно обов'язково повідомляти батькам про своє місцезнаходження.
Стосовно матері дівчини, яка жодним чином не може вплинути на поведінку доньки, було складено адмінпротокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -