Поліцейські посилюють заходи безпеки, а в Гірник, де зникла маленька дівчинка, прибула зміна

- Реклама -
Напередодні шкільних випускних та Дня молоді на вулиці населених пунктів Донеччини вийде максимальна кількість правоохоронців. Маршрути патрулювання наближені до навчальних закладів, місць масового відпочинку громадян. Крім того, продовжуються заходи з пошуку 6-річної зниклої дівчинки у Гірнику (Покровська оперзона). 
Заступаючі на службу наряди орієнтовані на розшук без вісти зниклої. Кожний з нарядів отримав плакати, що містять прикмети дівчинки та номери телефонів у разі отримання будь-якої інформації. Їх поліцейські розмістять у найбільш поширених місцях перебування громадян.
За традицією головні площі населених пунктів Донеччини зайняли поліцейські для отримання першочергових завдань з забезпечення правопорядку на наступні три дні. Керівники територіальних підрозділів поліції звернулися до підлеглого складу з вимогою не допустити вчинення правопорушень у відношенні випускників, які цими днями прощаються зі школою. Головним завданням для нарядів є забезпечення безпечних умов для святкування випускних вечорів та недопущення нещасних випадків, пов’язаних з неповнолітніми.
Покровські правоохоронці орієнтовані і на забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час запланованих заходів присвячених Дню молоді.
У Гірнику п’яту добу поліцейські ані на мить не припиняють пошуки 6-річної Аліни Васютіної. Сьогодні на зміну маріупольським колегам, які всі ці дні без відпочинку прочісували місцевість, висунулася нова зміна. На отримання будь-якої інформації щодо розшукуваної сьогодні орієнтовано і наряди, що дбатимуть про безпеку мешканців протягом вихідних.

- Реклама -