У Покровську розробляли миротворчі ініціативи для подолання конфлікту

- Реклама -

Покровський міськрайонний відділ уповноваженого органу з питань пробації Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції взяв участь у круглому столі на тему «Розробка миротворчих ініціатив для подолання конфлікту»

22 червня 2017 року в приміщенні бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка м.Покровська за ініціативою соціального партнера, громадської організації «Покровська ліга ділових та професійних жінок» відбувся круглий стіл на тему: «Розробка ініціатив з подолання конфлікту» в рамках проекту «Психологічні зерна миру; реабілітація після травми та громадянський активізм в Україні».

В круглому столі брали участь експерти, наукові співробітники, педагоги, літератори, викладачі, співробітники бібліотеки, представники центрів зайнятості, представники громадських організацій, волонтери та інші компетентні та зацікавлені гості з різним досвідом участі у конфлікті.

Основною метою круглого столу була розробка рекомендацій та миротворчих ініціатив для подолання конфлікту, так як у суспільстві існує потреба знайти розумний компроміс по конфліктогенним питанням та сприяти збільшенню довіри та розуміння між групами з різними поглядами та досвідом участі у конфлікті.

Олена Здебська,

фахівець Покровського міськрайонного відділу

уповноваженого органу з питань пробації

Південно-Східного міжрегіонального управління

з питань виконання кримінальних покарань

та пробації Міністерства юстиції

- Реклама -