У Покровську відбувся семінар з попередження торгівлі людьми

- Реклама -

22 червня в Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар–тренінг з попередження торгівлі людьми, в якому прийняли участь безробітні.

Психолог Центру підтримки сім'ї м. Покровська  Євгенія Дмитрова у доступній формі із залученням тестів надала детальну інформацію про запобігання торгівлі людьми в Україні, яка стала проблемою нашого суспільства та кожного громадянина.

Були розглянуті поняття торговця і жертви, умови в'їзду за кордон при бажанні працювати за межами України, надавалися рекомендації по правилам поведінки при оформленні документів, віз, договорів з представниками зарубіжних роботодавців, способи вербування.

Євгенія Дмитрова призвала присутніх бути уважними та обережними при прийнятті рішення працювати за межами країни, використовуючи медіа-ресурси та рекомендації людей. Були представлені аргументи «за» та «проти» працевлаштування за кордоном.

По закінченню заходу були надані контакти горячої лінії, на які можна звернутися за допомогою до спеціалістів при наявності фактів домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:

- Реклама -