Як безробітним в Добропільському районі знаходять діло

- Реклама -
Шахівська сільська рада (перша громада на території Добропільського району Донеччини) активно співпрацює з Добропільським міським центром зайнятості. Протягом 2017 року за сприянням центру зайнятості укомплектовано 20 вакансій.
До скалду ШСР, якою керує голова Володимир Кучеріненко, увійшло 14 сіл: Шахове, Торецьке,  Никанорівка, Нове Шахове, Вільне, Іванівка, селище Дорожнє, Суворове, Бойківка, селище Маяк, Новоторецьке, Володимирівка, Коптєве, Панківка. 
На території ради здійснюють діяльність: 1 комунальне підприємство, 3 промислових підприємства, 50 приватних підприємців,21 сільськогосподарське підприємство та 1 громадська організація «Добре поле». З них ринкоутворюючі – ПАТ «Глини Донбасу», ТОВ «Каравай», ТОВ «Бета-Агроінвест», СТОВ «Шахово», СТОВ «Торецьке та інші.
Директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць під час чергової зустрічі з головою сільської ради розповіла про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади .
Одним із актуальних питань, яке розглядалося на зустрічі, було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах.
Окрема увага під час зустрічі була приділена організації громадських робіт на території сільської ради. В період з квітня по травень 2017 року було залучено 15 осіб та планується подальша робота до кінця року. Таким чином, у кожного безробітного є шанс отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розвиток і добробут свого населеного пункту.
Між сторонами було досягнуто ряд домовленостей щодо координації спільних зусиль з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, а саме постійного оновлення окремого інформаційного куточку центру зайнятості для інформування населення громади.
Добропільський міський центр зайнятості готовий сприяти у вирішені питань зайнятості мешканців громади та розвитку інфраструктури території.

- Реклама -