На Покровщині урочисто відкрили спортивний майданчик (фото)

- Реклама -

До 85-річчя Донецької області в поточному році на території регіону заплановано створення 85 спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Один з таких майданчиків сьогодні урочисто відкрили в Гришинському навчально-виховному комплексі с. Гришине Покровського району.

Реалізація проекту здійснювалася за ініціативи голови військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, тож губернатор області особисто відвідав захід, урочисто перерізав стрічку, привітав дітей та юнацтво, побажав їм бути здоровими, розумними та найуспішнішими. Також Павло Жебрівський  пообіцяв, що до першого вересня буде відкрита тут ще й опорна школа.

В урочистому заході взяли участь голова Красноармійської райдержадміністрації Анатолій Шишко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, начальник  управління з питань фізичної культури та спорту  Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, віце-президент Федерації футболу Донецької області Олег Зубарєв, почесні видатні спортсмени : футболіст національної збірної України Артем Федецький та головний  тренер молодіжної команди «Карпати», легенда львівського футболу та колишній гравець Львівських «Карпат» Михайло Кополовець.

Наприкінці урочистостей серед учнів Гришинського навчально-виховного комплексу пройшов футбольний міні-турнір.

- Реклама -